قرار داد فروش کالیمبا انکل

مدل های ساز انکل در تصاویر زیر مشخص هستند.

قیمت تمامی مدل ها 890 هزار تومان میباشد.

اقلام همراه: هارد کیس – دستمال – برچسب نت – چکش

.

طرح های اکریلیک:

قلبی – مستطیلی – خرسی – ابری- گربه ای

طرح های چوبی:

رنگ های آبی – سفید – قهوه ای تیره – قهوه ای روشن – صورتی – مشکی

(تمامی مدل ها قابل سفارش میباشند – رنگ هارد کیس شانسی میباشد)

شرایط ثبت سفارش:

همانطور که احتمالا اطلاع دارید. بدلیل شرایط خاص امروزه (بیماری کرونا)، ارسال تمامی ساز ها با تاخیر انجام میشود و شما خریدار گرامی میتوانید در حال حاضر پیش خرید خود را انجام دهید.

زمان ارسال ما بدلیل پیش بینی ناپذیر بودن شرایط جدودا بین یک تا دو هفته میباشد میباشد اما باید در نظر داشته باشید که ممکن هست بدلیل اتفاقات غیر قابل پیش بینی طولانی تر هم بشود و خرید شما منوط به قبول تاخیر است.

خرید شما در حال حاضر قطعی بوده و نوسانات قیمت ارز تاثیری در خرید شما نخواهد داشت. (توجه داشته باشید قیمت اعلام شده فقط تا سه روز پس از خواندن این پیام اعتبار دارد و ممکن است پس از سه روز تغییر کند بنابراین اگر بعد از چند روز تصمیم به واریز گرفتید حتما دوباره چک کنید و قیمت جدید را دریافت کنید).

برای ثبت سفارش خود هزینه کامل ساز به همراه 20 هزار تومان هزینه ارسال را به شماره کارت زیر واریز کرده:

5022291048586380

بنام آرش رضایی بانک پاسارگاد

سپس مشخصات خود را به صورت زیر برای ما به همراه فیش واریزی در اینستاگرام ارسال فرمایید:

آدرس: استان – شهر و…

تلفن:

کد پستی:

نام گیرنده:

تخفیف کلاس کالیمبا:

به خریداران عزیز ساز کالیمبا از مجموعه کافه پیانو 100 هزار تومان تخفیف روی مجموعه آموزشی کالیمبا ارائه میشود.

شرایط کلاس به شرح زیر میباشد:

1- کلاس به صورت ترمیک یا ماهانه نیست که لازم باشد هر دفعه هزینه پرداخت کنید. شهریه پرداختی شما برای کل مجموعه از سطح صفر تا انتها میباشد و رفع اشکال نیز انجام میشود. در این آموزش 9 آهنگ یاد خواهید گرفت و پس از آموزش قادر خواهید بود خودتان سایر آهنگ ها رو بنوازید.

2- شهریه پکیج کامل آموزش از سطح صفر تا صد، 250 هزار تومان میباشد که برای خریداران کالیمبا این مبلغ 150 هزار تومان است. (فقط در صورتی که همزمان با خرید ساز واریز شود)

3- آموزش به صورت فایل ویدیویی و متنی و… در تلگرام انجام میشود. خریداران دوره اموزشی فیش واریزی خود را به تلگرام با ای دی @pianocafe_admin ارسال فرمایند.

4- اموزش از سطح صفر و مناسب کسانی که هیچ پیش زمینه ای در موسیقی ندارند شروع شده و در ادامه تمارینی برای کالیمبا و 9 اهنگ از جمله: بلالیم – ایزل – ماه و ماهی – بوی عیدی – بوی پیراهن یوسف – عیدی ندارم – تولد – آهنگی از باخ – خواب های طلایی در این مجموعه به شما آموزش داده میشود.

از خریداران خواهشمندم به نکات زیر توجه فرمایند:

1-سفارش شما قابل کنسل کردن نمیباشد و باید تا زمان رسیدن ساز خود صبور باشید.

2-پس از ثبت سفارش خود مداوم برای رسیدن یا نرسیدن ساز ها پیام ندهید، اسم شما در سیستم ثبت خواهد شد و ارسال ساز ها به ترتیب واریزی افراد انجام میشود.

3-ساز شما به احتمال بالا تا یک الی دو هفته پس از ثبت سفارش بدستتان میرسد، اما امکان تاخیر در تحویل نیز بسیار بالاست و برای خرید این احتمال را حتما در نظر داشته باشید.

4-هزینه ساز و هزینه ارسال (در صورت تمایل شهریه کلاس آموزشی) باید هنگام پرداخت به صورت کامل و یکجا پرداخت شود.